Реєстрація в БК 1xbet

Міжнародна букмекерська контора 1хБет працює більш ніж в 60-і мовних версіях. Гравцям з різних країн легко розібратися, як проходить реєстрація в БК 1xbet і створюється новий користувальницький акаунт. Ще один плюс - це швидкість. З моменту першого входу на офіційний сайт букмекера до першого укладеного парі може пройти всього кілька хвилин. Крім того, відвідувач має можливість вибрати один з 4-х варіантів реєстрації: в 1 клік, за телефоном, e-mail або профіль у соціальних мережах.

Як увійти в БК 1Xbet

Перше, з чим може зіткнутися гравець, це неможливість потрапити на офіційний сайт 1xbet. Річ у тому, що в багатьох країнах, в тому числі й в Україні, портали офшорних букмекерів іноді блокуються провайдерами. У таких ситуаціях краще за все використовувати офіційні дзеркала. Отримати альтернативне посилання для входу на 1хБет можна в телеграм-каналі компанії або за допомогою програми 1xbet Access.

Не рекомендується використовувати VPN-сервіси та інші способи маскування ip-адрес. Часта зміна IP одним клієнтом обов'язково приверне увагу служби безпеки БК, призведе до додаткових перевірок. Найлегше і безпечніше входити в 1xbet через актуальні дзеркала.

У самому інтерфейсі сайту 1xBet кнопка входу знаходиться в правому верхньому кутку і має стандартний синій колір. Після її натискання випадає форма, в якій є два віконця: для електронної пошти користувача і пароля. Якщо вам зручніше авторизуватись не через e-mail, а за номером телефону, то змініть верхній рядок у формі. Праворуч від неї намальований значок телефонної трубки. Пароль при цьому залишається той же.

Увійти в обліковий запис можуть тільки зареєстровані клієнти. Якщо ж ви ще не створили обліковий запис на офіційному сайті 1xbet, то тисніть зелену кнопку «Реєстрація» і виконуйте наступні дії.

Вхід в особистий кабінет

Щоб створити персональний кабінет 1xBet, реєструйтеся одним із таких способів:

  • Реєстрація в 1 клік - найшвидший спосіб оформлення профілю. Тут потрібно тільки вибрати в доступному переліку свою країну і бажану валюту рахунку.
  • Через електронну пошту. Тут крім країни та валюти вказується сам e-mail, регіон проживання, ім'я, прізвище користувача, пароль для подальших входів в 1xbet. На вказаний ящик приходить посилання-підтвердження, після натискання на яку оформляється профіль в системі БК.
  • За телефонним номером. Вбиваєте сам номер і вибираєте валютну одиницю. На смартфон приходить СМС, код з якого потрібно вказати. Після цього створюється акаунт на сайті.
  • Через соціальні мережі. Тут теж вказується країна і валюта, а потім натискається значок обраної соцмережі або месенджера. Там ви даєте згоду на прив'язку мережевого акаунта до профілю в 1xbet.

У всіх цих формах є загальні моменти. Перший - потрібно вказати вид вітальної бонусної програми або відмовитися від участі в ній. Крім того, в кожній з анкет є поле для промокоду, який дозволяє підвищити максимальний розмір запрошення бонуса на 20%.

Дії після реєстрації та входу

Після проходження реєстрації відразу можна активувати рахунок і поповнити його. Але не поспішайте, адже для участі в вітальній програмі лояльності потрібно спочатку зайти в особистий кабінет і вказати всю персональну інформацію, яка потрібна в профілі. Тут дайте згоду на участь в різних бонусних акціях букмекера.

Дані в профілі потрібно заповнювати уважно і без помилок. До гри на гроші можна приступити навіть без зазначення всіх даних. Але коли ви запросите виграш на отримання, адміністрація має право вимагати всю необхідну інформацію і її підтвердження. Служба безпеки БК має право запросити копії або фото документів, що підтверджують особу та вік клієнта, місце його проживання, реквізити використовуваних платіжних інструментів.

Які можуть виникнути складності?

Якщо ви вперше намагаєтеся зайти на офіційний сайт 1xbet або пройти реєстрацію, але не можете знайти дзеркало, то можна звернутися до служби техпідтримки на пошту [email protected] або в телеграм-чат @ bot1xbetBot. Після входу на сайт будуть доступні й інші способи зв'язку, наприклад, онлайн-чат. При виникненні будь-яких проблем обов'язково звертайтеся в службу клієнтської підтримки букмекера, яка працює в режимі 24/7.

Якщо ви не можете увійти у свій акаунт, перевірте, чи правильно вводите пароль. Можливо, на розкладці клавіатури включені не латинські, а українські літери. Якщо ж ви забули пароль, просто скористайтеся формою його відновлення. Дотримуйтесь покрокової інструкції та створіть новий пароль.

Які б складності не виникли, оформлений акаунт зберігається в системі БК 1xBet. Оператори служби підтримки обов'язково допоможуть вам потрапити в особистий кабінет.