Правила роботи букмекерської контори 1xbet

Перед грою в будь-який букмекерській конторі важливо ознайомитися з правилами її роботи. Це допоможе уникнути надалі зайвих спірних ситуацій, претензій, непорозумінь. Правила БК 1xbet максимально деталізовані та викладені на офіційному сайті компанії. Всього вони складаються з 31 пункту, деякі з яких включають кілька сотень підпунктів. Відзначимо найважливіші нюанси, на які потрібно звернути пильну увагу початківцю.

Основні положення

Обов'язково вивчіть ключові поняття, які важливі при здійсненні ставок і читанні самих правил. Через те, що багато гравців пропускають ці пункти, надалі вони роблять неправильні дії та порушення.

Важливий норматив полягає в тому, що до реєстрації допускаються тільки люди, які досягли 18-річного віку. Підтвердити цей параметр обов'язково доведеться документально в процесі клієнтської верифікації.

Букмекер попереджає, що компанія працює на підставі офшорної ліцензії. Навіть якщо сайт доступний у вашій країні та обслуговує в ній клієнтів, це не означає, що тут є його офіційні представництва.

Кожен клієнт повинен прочитати умови, на підставі яких його рахунок може бути заблокований:

  • мультіакаунтінг (оформлення декількох профілів на сайті БК);
  • сумніви служби безпеки в особистості конкретного гравця;
  • організація картелю (об'єднання декількох клієнтів для отримання нечесної вигоди за допомогою спортивних ставок);
  • причетність до події, на результат якого планується парі;
  • використання спеціального програмного забезпечення для автоматичного оформлення ставок.

Детальний перелік всіх критичних порушень читайте в підпункті 27 пункту 2 «Загальні положення». Пам'ятайте, букмекер має право заблокувати ваш акаунт, якщо просто запідозрить наявність таких порушень. Доводити він нічого не зобов'язаний.

Правила за видами спорту

Часто гравці потрапляють в халепу через те, що не вивчають правила прийому ставок по окремих видах спорту. Беттор думає, що досить знати правила самої спортивної дисципліни. Але це не завжди так. Наприклад, є цікаві нюанси в разі зарахування жовтих карток у футболі. Якщо гравець отримує другий гірчичник, то в статистиці БК буде врахована не жовтого, а тільки червона картка. А гірчичники тренерам і гравцям на лаві запасних зовсім не йдуть в загальний тотал матчу.

Уважно прочитайте правила оформлення парі на конкретний вид спорту перед тим, як регулярно робити на нього ставки.

Правила для азартних ігор, лотерей, тоталізаторів

З 15-го по 29 попередніх пунктів правила присвячені гемблінговим розділам, лотереям і тоталізаторам. Обов'язково прочитайте їх, якщо плануєте скористатися пропозиціями від 1xbet в плані азартних розваг.

Політика конфіденційності та відповідальна гра

Передостанній пункт правил 1xbet обумовлює нормативи збору і зберігання персональної інформації про клієнтів. Ознайомтеся з тим, де і як будуть зберігатися ваші особисті дані, як вони будуть захищатися і кому передаватися.

Нарешті, заздалегідь прочитайте перелік можливостей по самообмеження в категорії «Відповідальна гра». Уникнути ігроманії можна тільки за допомогою самоконтролю. Букмекер 1xbet дає можливість тимчасової або постійного блокування рахунку самим бетором.